O Charmed

30. srpna 2007 v 20:29 | Tessyna :) |  Charmed
Holly hraje prostřední sestru Piper Halliwell už 4 roky (první sérii natočila roku 1998).
Originální obsazení z roku 1998 (Shannen Doherty, Alyssa Milano a Holly Marie Combs) přertvalo do 3.série ve které se trhla herečka známá především ze seriálu Beverly Hills 90210 Shannen Doherty. Její odchod způsobil značné komplikace ale naštěstí scénáristé doplnili prázdné místo v Moci tří herečkou Rose McGowan která hraje především v malých nezávislých filmech.
Přechod od prostřední k nejstarší sestře staví Piper do mnohem serióznější role. Navíc její moc velmi rychle vzrostla. Teď dokáže manipulovat s časem (nejen ho zpomalovat-mrazit, ale i urychlovat). Aby nebylo změn málo vdala se za svého světlonoše Lea a stává se matkou.
Co dělá postavu Piper tak roztomilou? Holly říká "Pro mě je moje postava ta nejneutrálnější z nich. Je to spíš taková dívka odvedle a nyslím že proto je lidem blízká.Nejsem jako Alyssa Milano, sex symbol nebo Shannen nebo Rose, moje postava je nejbližší lidem protože je nejnormálnější:o)".
Čarodějky u nás vysílala PRIMA a uvažuje o nákupu dalších sérií. Ale nyní jsou od pátku do neděle v 20.55 na TV Praha (Tv Hradec) opakovány od 2.série.
(Charmed can be seen every Sunday Nights on the WB. In the Philippines it's every Monday Nights at 9:00pm PH by Studio23. )


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu..

<*Klikni!!*>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.