Duchové :-)

14. srpna 2007 v 9:45 | Tessyna :) |  Duchové
Duchové mohou být podstatou našeho bytí. Něco jako naše vnitřní já. Někdo věří, že tato duše zůstává zde na Zemi po smrti, zatímco naše tělo a život přestane existovat. Při klinické smrti většina lidí popisuje určitý zážitek či sen, kdy se ocitají mimo své fyzické tělo. Začínají znovu vnímat svět okolo sebe, zjištují, že mají nějaké nové duchovní tělo, které se jim někdy jeví jako slabý mrak mlhy. Při tom všem pociťují velmi krásné pocity, takové které dosud nepoznali. Cítí, že za doprovodu svých již zemřelých přátel putují k nějaké bráně či přechodu někam jinam, do zcela něčeho neznámého, do jiné dimenze.

Další z teorie je, že duchové jsou prostě lidé, kteří zemřeli a ve svém životě nebyli dostatečně čestní, spravedliví na to, aby mohli vstoupit do dalšího života. Namísto jejich nového života se potulují po Zemi jistou dobu. Obvykle setrvávají v okolí strašidelných domů. Některá náboženství jsou dokonce toho názoru, že všichni duchové jsou jen zlo záhrobí. V tomto případě tedy žádní andělé dobra neexistují.Albert Einstein jednou řekl, Žijící hmota nemůže nikdy přestat existovat. Každý živý tvor obsahuje nějaké myšlení, svého ducha, svoji osobnost a jiné zpodobnění síly jeho vlastní energie, kterou přenáší přes prostředí každý den. Tak je tedy možné, že opravdu duchy vidíme a slyšíme jako přežité vnitřní osobnosti zesnulého človíčka. Proto možná všichni duchové nejsou stejní. Existují tak poslíčkové zla, dobra, prokletí duchové, nebo jen ti, kteří se jen tak potloukají okolo, aby oni nemuseli opustit jejich známý svět.

Po čtyřech letech výzkumu vědci zjistili, že průměrná osoba využívá denně jen asi 10% jejího mozku. Někdy citová úzkost, obvzlášt mezi dospíváním je silná dost na to, aby vyrušila dostatek energie z těla do okolí. Potom se předměty mohou někdy zdát, že se vznáší nebo pohybují. Samozřejmě bez působení jiné okolní síly (psychokinéza). Tak mohou lehko dávat vinu na strašidla. Tohle ale neříká, že duchové a strašidla neexistují, mohlo by to však vysvětlit nějaký pohyb vytvořený nevysvětlitelným zdrojem.

Vyvolávání duchů není žádná obyčejná hra. Je to souboj s duchy zemřelých. Může se stát, že se ti vše vymkne z ruky a ty už se pak do smrti nezbavíš duchů, kteří ti budou otravovat život, v horším případě i tvoje zdraví. Proto si dobře všechno rozmysli, než si začneš pohrávat s něčím, co je zcela mimo naše chápání! Uvědom si, že existují věci, které nikdo z nás smrtelných nemůže ovlivnit! Jsou také zlí duchové, kteří odolají jakémukoliv zaříkání! A ještě něco - pokud nebudeš skutečně věřit, nikdy se ti vyvolávání nepodaří !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu..

<*Klikni!!*>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.